صفحه اصلی قوانین

قوانین

قوانین و مقررات

مجموعه قوانین زیر جهت پیشبرد اهداف آموزشی نیک اندروید و انجام خدمات بهتر به کاربران این وب سایت در نظر گرفته شده است:

  • کپی رایت: آموزش هایی که شما در نیک اندروید به آن دسترسی پیدا می کنید،انحصارا توسط این وب سایت تهیه شده و زحمت زیادی بابت تهیه هر دقیقه از آموزش ها بکار رفته است. لذا کاربران محترم در نظر داشته باشند که ارائه آموزش ها به دیگران، علاوه بر اینکه از نظر اخلاقی عمل پسندیده ای نیست، قابل پیگرد قانونی نیز می باشد.
  • نحوه پرداخت: شما میتوانید از طریق درگاه پرداخت وب سایت جهت پرداخت هزینه پکیج ها اقدام کنید. بلافاصله پس از پرداخت، لینک های دانلود به شما نمایش داده می شود.
  • دریافت پستی: چنانچه تمایل داشته باشید پکیج کامل را بصورت پستی دریافت کنید، بایستی از دکمه پرداخت مشخص شده در صفحه “پکیج کامل” استفاده کنید. بعد از کلیک اطلاعات تماس و آدرس پستی از شما دریافت می گردد و ظرف مدت ۲ الی ۴ روز کاری محصول به دست شما خواهد رسید .
  • پشتیبانی: کاربران محترم در نظر داشته باشند که پس از تهیه پکیج کامل برنامه نویسی اندروید ، چنانچه مشکلی در نصب ابزارهای مرتبط داشته و یا سوالی در چارچوب سرفصلهای آموزش داده شده داشتند، از طریق ایمیل pooriya_0246@yahoo.com ارتباط برقرار کنند. در نظر داشته باشید هر گونه سوال و درخواست خارج از سرفصل (از جمله درخواست برای بررسی پروژه دانلود شده از اینترنت، درخواست نمونه کد و …) جواب داده نخواهد شد.
دیدگاه ها بسته شده.